Zaburzenia ruchu u narodzonego wcześniaka

witam moj syn urodzil sie tydzien temu 02-02-14 i jest taki bez zycia nie placze nie otwiera oczu prawie wcale sie nie rusza jest taki niezywy nie wiem jak to opisac ale jest wiotki i jest wczesniakiem 36 tydzien prosil bym o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki stan wymaga diagnostyki neonatologicznej.

pilnie proszę się skontaktować z lekarzem, który zbada dziecko, przyczyn może być wiele konieczne jest badanie lekarskie po którym lekarz zadecyduje o badaniach które należy wykonać