Zaburzenia widzenia po operacji usunięcia zaćmy

Jestem po operacji zacmy obu oczu( prawe dwa m-ce temu a lewe miesiac ) i nadal zle widze na odleglosc - jak przez mgle i w bardzo niewielkiej odleglosci. Najdorzej widze wieczorem na ulicy przy zapalonych swiatlach. Czy to normalne i czy moge jeszcze liczyc na poprawe, a jesli nie to co dalej robic.

Witam.
Proponuję udać się do okulisty ,żeby sprawdzić czy sztuczna soczewka jest prawidłowo ufiksowana oraz sprawdzić dno oka.
Pozdrawiam