Zaczerwieniona skóra u 6-latki pod pachami i na rękach

WITAM.MOJA 6 LETNIA CORKA DRAPIE SIE POD PACHAMI I NA REKACH.WLASNIE NIE SPIE Z TEGO POWODU.CO MOZE BYC PRZYCZYNA?SKORA JEST ZACZERWIENIONA A NA REKACH PODRAPALA SIE DOSC MOCNO.BARDZO PROSZE O POMOC NA ADRES EMAIL danielewicz-monika@wp.pl

Witam! Koniecznie musi się Pni udać z dzieckiem do lekarza. Przed postawieniem rozpoznania lekarz musi obejrzeć zmiany, zebrać dokładny wywiad i wreszcie wystawić recepty, bez których nie otrzyma Pani leków. Dziecko drapie się całe noce, a więc radzę nie zwlekać z wizyta dermatologiczną. Pozdrawiam!