Zapalenie płuc w dolnej części lewego płuca

Witam. 1,5 miesiąca temu nabawiłem się zapalenia płuc w dolnej części lewego płuca. Byłem leczony zastrzykami domięśniowo. Najpierw Zinacef a potem Biotrakson i Biodacyna razem a na koniec Azitrolek w tabl. Ostatnie RTG wykazało znaczny, niemal całkowity regres nacieku. Niestety nadal nie czuję się tak jak przed chorobą. Bardzo dużo żółtej flegmy mi schodzi, ale raczej z okolic gardła, od 3 tyg. mam chrypę i czuję się osłabiony. Często czuję też ból mięśni lub kości nóg. Jaki może być powód?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być skutkiem przebytej infekcji. W przypadku dalszego utrzymywania się objawów konieczna będzie wizyta u lekarza.