Zaprzestanie przybierania na wadze w 6 miesiącu życia

Córka ma 3,5 roku urodziła się z wagą 3,65 kg i długość 56 cm przestała przybierać na wadze w 6 miesiącu. Obecnie od roku jest po niżej trzeciego centyla.Waży 12 kg i wzrost 91 cm.Badania podstawowe niczego nie wykryły.Do jakiego specjalisty mamy się udać lub co zrobić? Proszę o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza pediatry.W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.