Zastrzyki z surowicy po pogryzieniu przez psa a zakaz korzystania z solarium i spożywania alkoholu

Witam, dwa dni temu zostałam pogryziona prze psa, dostałam zastrzyki z surowicy , pielęgniarka poinformowała mnie ze nie mogęchodzic na solarium oraz spożywać alkoholu nawet do pól roku, od czego to zależy ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak została Pani poinformowana, przez kolejne pół roku powinna Pani zrezygnować z alkoholu oraz solarium. Grozi to poważnymi powikłaniami (np. porażenie kończyn), dlatego też proszę nie bagatelizować zaleceń!