Zawroty głowy, duszności a RTG płuc
Witam! Od jakiegoś roku ciągle kaszle, mam duszności, ciągle kręci mi się w głowie jak idę, stoję, a nawet siedzę, mam dużo żółtej wydzieliny, a do tego od jakiegoś czasu czuję ból w klatce piersiowej. Ostatnie RTG płuc miałam rok temu i nic nie wyszło, a na zatoki kilka miesięcy temu i tomografie i RTG, ale wizyte mam dopiero za półtora miesiąca. Myślałam, że te zawroty głowy to od wzroku, ale jednak nie... Pomóżcie proszę!!

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez oceny badań obrazowych i przeprowadzenia badania mogę jedynie się domyślać, że Pani objawy są spowodowane przewlekłym zapaleniem zatok przynosowych. Zdecydowanie sugeruję wizytę u lekarza,, najlepiej laryngologa,