Zawroty głowy, nadciśnienie tętnicze, odrętwienie i problemy z kręgosłupem szyjnym

witam wczoraj wieczorem dostlam zawroty glowy trwalo to 10 sekunt glowa mnie nie boli mam problemy z kregoslupem szyjnm l nadcisnienie tetnicze dzisiaj mam glowe bardzo otepiala i czuje odretwienie co to moze byc mam 50 lat pozdrawiam Beata

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się zarówno ze spadkiem jak i wzrostem ciśnienie tętniczego krwi. Mogą być spowodowane również zmianami zwyrodnieniowymi w kręgosłupie szyjnym czy zaburzeniami rytmu serca. Mogą wiązać się również z tak banalną przyczyną jak zmiana warunków atmosferycznych na dworze. Jeśli objawy będą miały tendencję do nasilania się proszę skonsultować się z lekarzem.