Zmiany mieszane o charakterze osteolityczno - osteosklerotycznym w wyniku badania RTG
Co oznaczają zmiany mieszane o charakterze osteolityczno - osteosklerotycznym w wyniku badania RTG?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Oznacza to zmiany w kościach, niszczące kość a potem zmiany naprawcze.