Zmiany w obrębie członka

Witam, Mam 30 lat, od około 5 lat temu na żółędziu pojawiło mi się kilka krostek (coś w tym rodzaju), nie piecze to, czasem swędzi, widzę że z biegiem czasu pzechodzi to na skórę. Co to może być jak to leczyć. Stosowałem Clotrimazolum jak by delikatnie łagodziło ale nie schodzi. Co robić??
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.