Zniesienie lordozy szyjnej i tendencja do kifotycznego ustawienia

Witam,proszę o interpretację wyniku. Zniesienie lordozy szyjnej tendencja do kyfotycznego ustawienia na poziomie C4 i C5. Dehydratacja krążków m-kręgowych na poziomach C3-C4, C4-C5, C5-C6, C6-C7. Dokanałowe uwypuklenai krążka m-kręgowego na poziomach; C4-C5 lewostronna protruzja krążka m- między kręgowego iewobocznie spłaszcza przestrzeń płynową worka oponowego,C5-C6 centralna przepuklina krążka m- między kręgowego znacznie uciska worek oponowy i uciska rdzeń kręgowy-stenoza kanału kręgowego

Witam! Opis badania jest charakterystyczny dla zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa. Ucisk na worek oponowy i rdzeń kręgowy stanowią wskazania do przeprowadzenia zabiegu operacyjnego. Proszę skonsultować się w tej sprawie z neurochirurgiem.