Zrastanie kości po operacji kostki bocznej

Witam w dniu 04.04.2014 r miałem operację kostki bocznej (złamanie kości strzałkowej). Wszystko wydaje się być w porządku tzn nie ma obrzęku, nie boli (trochę ale tylko jak nogę ćwiczę). Moje pytanie jest następujące. Czy jest szansa że po 6 tygodniach nastąpi zrost kości, pytam bo mam nieco przekroczony wapń (11,5 norma do 10,2) i fosfor (2,02 norma do 2,00). Czy takie przekroczenia mogą zaburzyć zrost kości??

Zrost złamania zespolonego stabilnie wynosi ok. 6 tyg. Przed rozpoczęciem pełnego obciążania warto wykonac kontrolne RTG, gdyz przebudowa złamania trwa kilka miesięcy