12-dniowe krwawienie

Mam nieregularne miesiączki ,wycięty lewy jajowód po ciązy pozamacicznej. 2 tygodnie temu byłam na USGTV-lekarz powiedział,że mam pęcherzyk 24 mm który już dawno powinien pęknąć ale niestety po stronie wycietego jajowodu .USG tv maiałam w środe a na drugi dzień w czwartek dostałam miesiączki-krawienia które trwa do dziś czyli 12 dzień ,ostatnie dni to są bardzo ciemne o brzydkim zapachu krwawienia .Choć po 5 dniu okres ustał i wrócił 6 dnia i trwa do dziś .Okres ma 5dni zawsze. Co się dzieje ?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi udzielić jednoznacnzej i pomocnej odpowiedzi bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego. Jedyne co mogę zasugerować to kontakt z ginekologiem.