Krwawienie po terminacji ciąży

Jestem po terminacji w 23 tygodniu ciąży spowodowanej wadą rozwojową dziecka.Terminacja odbyła się 15 października, krwawienie trwało jakieś 10 dni,13 listopada dostałam okres,a dziś tj.26 listopad zauważyłam krwawienie.Czy wszystko jest w porządku? Dodam,że byłam na kontroli u lekarza i niby wszystko było dobrze,nie wymagałam leczenia. Proszę o odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Jeśli lekarz ocenił że Pani stan jest prawidłowy myślę że nie ma powodu do zmartwień. W razie wątpliwości warto ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym który zna Panią najlepiej.

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i jedyne co mogę zrobić to zasugerować wizytę u ginekologa.