Chcemy zajść w ciążę z mężem

3 października dostałam okresu, skończył się 9 pażdz. Okres mam co 21 - 26 czasem 28 dni. Wyliczyłam że owulacja wypada mi na 23 dzień października, niestety przez zab. hormonalne i m-c brania leków kolejny okres pojawił się 16 paźdz. a skończył 22. Kochałam się z chłopakiem 24 paźdz. i następnie 5 i 7 listopada, przy czym przyjmując, że 16 paźdz. to pierwszy dzień nowego cyklu to 5 listopad powinna wystąpić kolejna miesiączka, a zamiast tego było małe plamienie, które utrzymywało się do 8 listopada. Było ciemnego koloru i ze śluzem.   Co to może być?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Możliwe, że przyczyną plamienia jest ciąża. Proponuję wykonanie test ciążowego.
Zmiana charakteru miesiączki może być spowodowana stresem, odchudzaniem, dużym wysiłkiem fizycznym. Ale przyczyną mogą być również zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam