Czy po 3 miesiącach byłyby jakieś objawy zajścia w ciążę?

Witam.
11 sierpnia współżyłam z chłopakiem z zabezpieczeniem, jednak pod koniec spadła nam gumka. Nie wydaje mi się, by coś mogło się dostać do pochwy, gdyż wtedy członek ledwie dotykał mojej skóry. 14, tak jak powinno, dostałam miesiączkę (obfitą).

We wrześniu i październiku również miałam obfite miesiączki. Robiłam 4 testy ciążowe począwszy od tygodnia po stosunku i wychodziły negatywnie. Teraz, w listopadzie zrobiłam kolejny test, gdyż miesiączka spóźnia mi się o dwa dni.
Minęły trzy miesiące i wynik negatywny. Jednak okresu nie ma. Dziś pojawiły mi się małe krwawienia, jednak to nie jest to co zwykle. Pomocy! Czy po 3 miesiącach byłyby jakieś objawy zajścia w ciążę? Czy to wszystko jest w ogóle możliwe?
Błagam o pomoc, bo umieram ze strachu.

Witam serdecznie,

Prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży jest znikome. Miała Pani od czas ostatniego stosunku prawidłowe krwawienia oraz testy ciążowe dały negatywny wynik co nie daje podejrzeń ewentualnej ciąży.
Brak miesiączki może być spowodowany wieloma przyczynami np. stresem, dużym wysiłkiem fizycznym, odchudzaniem. Ale przyczyną mogą być również zaburzenia hormonalne.
gdyby miesiączka się nie pojawiła konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam