Leukopenia u 56-latki

Od 7 lat mam leukopenie ( białe ciałka od 2,9 to 3,2). Jestem pod stałą kontrola u hematologa . Miałam robione liczne badania na ewentualne choroby z tym związane np. tocznia, ziarnice, chłoniaki ...., ale nie została wykryta żadna choroba. Ogólnie jestem osłabiona , ale nie choruje albo bardzo rzadko . Mam bardzo duże uczulenie zwłasskóry głowy na słonce tak ze od kwietnia do konca pazdziernika musze nosic czapke . Cierpie tez na bóle kolan . Mam dyskopatie i boli mnie prawe biodro.

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne co mogę zasugerować to wizytę w poradni leczenia bólu przewlekłego.