Chłoniak Hodgkina w badaniu wycinka węzła chłonnego z szyi

3 miesiące temu przy okazji usuwania kaszaków zdiagnozowano u mnie chłoniaka Hodgkina na podstawie wycinku węzła chłonnego z szyi. Czy to normalne że wszystkie badania jakie dotychczas robiłem są w normie ( badanie krwi, tomografia, PET). Obecnie czekam na wynik trepanobiopsji. Dodam jeszcze że kilka miesięcy temu mocno straciłem na wadze, często mam gorączkę i bardzo silne poty w nocy, bolą mnie kości nóg i rąk oraz kręgosłup. Proszę o poradę kogoś kto zna się na rzeczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy kliniczne mogą wskazywać na tą chorobę. ci do badań być może choroba została bardzo wcześnie wykryta. Proszę koniecznie udać się do lekarza hematologa.