Guz na szyi po pobraniu wycinka węzła chłonnego

DZIEŃ DOBRY. Moja mama od dłuższego ma kaszel, skarży sie na nocne poty, straciła na wadze ok 10 kg, swędzi ja skóra. Była u lekarza gdzie skierowali ja na szereg badań, miała także pobrany wycinek z węzłow chłonnych. Po tym wycinku po ok dwóch tygodniach na szyi wyrósł jej guz. Bardzo się martwię , bo wydaje mi się że mama celowo ukrywa przede mną informacje o stanie zdrowia, a może być to nowotwór . Zbadań wyszło także że ma niedokrwistość, hemoglobina 10.5. Czy to nowotwór?

Jeśli mama nie poda nazwiska osoby, której lekarz może udzielać informacji medycznych, to o stanie zdrowia może się Pani dowiadywać tylko od niej samej. Opisane powyżej objawy nie wykluczają nowotworu.