Powiększone węzły chłonne na szyi po przeziębieniu

Witam. Mam problem z węzłami chłonnymi. Otóż jakiś czas temu byłem przeziębiony i w tym czasie powiększyły mi się nieznacznie 3 węzły na szyi. Początkowo były one lekko bolesne i ruchome ale teraz nie bolą lecz nadal się przesuwają. Jakieś 2 mies. temu byłem w szpitalu na badaniach (ale nie w zwiazku z węzłami bo ich wtedy nie miałem): krwi, RTG klp i paru innych ale nic niepokojącego nie wykazały. I z tym wiąże się moje pytanie czy te węzły mogą być oznaką chłoniaka albo ziarnicy?

To że są to te same węzły które powiększyły się po infekcji, które były początkowo bolesne i to że nie pojawiają się inne objawy raczej czyni możliwość chłoniaka niską. Proponuje udać się w wolnej chwili do lekarza POZ który będzie mógł Pana zbadać, ale na podstawie udzielonych informacji nie wydaje się że to groźny przypadek.