Bolesne węzły chłonne szyi i podżuchwowe
witam mam od 8 miesięcy bolące węzły chłonne szyi i podżuchwowe zrobiłam usg szyi i podżychwowe wyszły 17 mm powiększone nie bolą mnie cały czas tylko raz bolą raz nie co to oznacza

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli wykonała Pani USG bez wątpienia wyniku było więcej napisane niż tylko, że węzły są powiększone. Szczegółowy wynik badania może natomiast wskazywać na etiologię objawów. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.