Powiększone trzy węzły chłonne podżuchwowe

Witam, mam powiększone 3 węzły chłonne podżuchwowe, mam 24 lata, czy mogły się one powiększyć od zepsutej 8? 8 zepsuta po lewej stronie - tam są powiększone 2 węzły i 1 węzeł powiększony po prawej.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie zepsuty ząb może powodować powiększenie się węzłów chłonnych podżuchwowych. Proszę wyleczyć zepsuty ząb i ew. gdy węzły dalej będą powiększone rozpocząć diagnostykę.