Krwawienie między miesiączkami a ciąża

Witam Kochałam się z swoim chłopakiem podczas 2 dnia okresu bez zabezpieczenia moje pytanie kieruje pytajac o mozliwośc ciązy ma 28 dniowe cykle i teraz jest tydzien po okresie i nie wiem skąd nigdy ale to przenigdy nie miałam krwawienia poza okresem a teraz mam , czy to moze byc krawienie implantacyjne ? kolor krwi to normalny jak miesiączkowy jeste sucha nie mam zadnej wydzielinny i podczas tego krwawienia mam lekkie bole brzucha , krawienie ma od dzis. ;c ?

Raczej krwawienie owulacyjne. Występuje z reguły w połowie cyklu, a więc ok 14dnia i trwa 1-2-3dni. Krwawienie implantacyjne występuje ok. 21 dnia cyklu w momencie implantacji zarodka. Jeśli krwawienie nie minie trzeba udać się do ginekologa, bo jest jeszcze kilka innych przyczyn krwawień międzymiesiączkowych, które trzeba wykluczyć.