14-dniowe opóźnienie okresu i przyjęcie Duphaston na wywołanie miesiączki

witam, mam pytanie miesiączka spóźnia mi się 14 dzień, ginekolog nic nie widzi na usg, testy negatywne , na wywołanie miesiączki duphaston. po jakim czasie powinna wystąpić miesiączka?? dodam ma bardzo wrażliwe piersi. czy to może być objaw ciąży???

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz nie stwierdził w Usg objawów ciąży oraz testy które są ujemne to osobiście wydaje mi się że prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Proponuję ponownie udać się do ginekologa. Być może po kolejnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.