Brak okresu i bóle jajników po zażyciu Duphaston na wywołanie miesiączki

witam. Mam problem spóźnia mi się okres już 21 dzien, robiłam dwa testy ciążowe i wyszły ujemne... byłam nawet u ginekologa ale nie powiedział mi nic konkretnego , dał mi tylko tabletki na wywołanie okresu ` duphaston ` dzisiaj zakonczyłam kuracje, dodam że bolą mnie jajniki tak jakbym te miesiączkę miala... ;/ co robić ??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie bez względu na wynik udać się do lekarza ginekologa ponownie.