164 cm wzrostu u 21-latka a możliwość podania hormonu wzrostu

Mam pytanie, mam 21 lat, 164 cm wzrostu, czy hormon wzrostu coś by mi jeszcze pomógł? Jeśli nie to czy istnieją jakieś ćwiczenia które mogą mnie troche wydłużyc?

Magdalena StusiĹska

Niestety- w tym wieku hormon wzrostu już nic nie zmieni. ćwiczenia raczej też- trzeba się pogodzić z takim wzrostem- jest on jak najbardziej prawidłowy.