19-godzinne opóźnienie w przyjęciu tabletki Rigevidon

zazywam tabletki rigevidon nowego opakowania zazylam 6 tabletek z 21. lecz zapomnialam o jednej tabletce minelo juz 19 godzin od kad nie zazylam tabletki lecz kochalam sie chlopakiem ktory skonczyl wemnie czy moge zajsc ciaze czy mam nadal brac kolejna tabletke.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę przyjąć zapomnianą tabletkę jak najszybciej i kontynuować stosowanie tabletek zgodnie z harmonogramem. W pisanej sytuacji istniało ryzyko zapłodnienia. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy.