14-godzinne opóźnienie w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a ryzyko zapłodnienia

Witam, mam pytanie. zapomnialam 13 tabletki (26.11), czyli z drugiego tygodnia, biore Madinette i wzielam ja po 14h, reszte normalnie, jednak w 14 tabletce i potem jakos przy 18 i 19 wspolzylam, ale bez wytrysku wewnatrz. w dodatku nie zrobilam przerwy 7-dniowej z lęku przed zapłodnieniem i stosuje tabletki zgodnie. Jednak obawiam się, że pechowo moglo dojsc do tego zaplodnienia, jakie są szanse na to ze doszło? bo mam nadzieje, ze minimalne. pozdrawiam

Witam! W podanym przypadku szanse na zapłodnienie są rzeczywiście minimalne. 2 tydzień jest rzeczywiście najbezpieczniejszym okresem, jeśli chodzi o zapominanie tabletek, a ryzyko ciąży dodatkowo minimalizuje fakt, że nie zrobiła Pani 7-dniowej przerwy.