Trzydniowe opóźnienie w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej z nowego opakowania

Witam, W niedziele powinnam zaczac brac drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, o ktorym zapomnialam. Dzis jest trzeci dzien (wtorek) kiedy powinnam je brac. Czy powinnam zazyc 3 tabletki na raz? Co mam zrobic? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który ustali nowy harmonogram przyjmowania tabletek.