2-tygodniowe krwawienie u 20-latki

Witam , Mam pytanie ginekologiczne . Mam 20 lat . 3 tygodnie temu miałam okres (ze słabym krwawieniem ) po 4 dniach krwawienie znowu pojawiło się na początku słabe ale z każdym dniem jest mocniejsze . Nie mam żadnych boleści aczkolwiek coraz bardziej denerwuje się tym krwawienie które jest już 2 tydz. Powinnam iść do ginekologa ale z takim krwawieniem ?! Nie odbywałam stosunku , nie przyjmuje tabletek antykoncepcyjnych , temperatura ciał 37,1 Bardzo proszę o jakąś wskazówkę . Dziękuję .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innych zmian w obrębie układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.