3-dniowe krwawienie po współżyciu a możliwość ciąży

Witam. Mam taki problem . 15 lutego współżyłam ze swoim chłopakiem po bardzo długim czasie (nie uprawiania seksu) - zabezpieczyliśmy się. Po stosunku pojawiła się krew na mojej bieliźnie to krwawienie trwało około 3 dni. następnie 27,28 lutego ponownie pojawiło się krwawienie .4 marca powinnam dostać miesiączki choć jej nie mam. dziś 19 marzec i wszystko tak mnie boli (podbrzusze , piersi,krzyż) czy mogę byc w ciąży? proszę o odpowiedz . pozdrawiam.

Proszę jak najszybciej wykonać test ciażowy- uzyska Pani informację na temat ewentualnej ciąży. Jeśli badanie wykluczy ciażę wskazana jest wizyta u ginekologa w celu diagnostyki nieregularnych plamień.