3-tygodniowe miesiączki i silne bóle brzucha

mam 23 lat moj okres trwa 3tygodnie mam silny bol brzucha robilam test i wyszedl ze nie ma ciazy a ginekolog stwierdzil ze jestem czy to moze byc pomylka

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Istnieje możliwość fałszywie ujemnych wyników testu ciążowego. Jeżeli ginekolog po osobistym zbadaniu Pani i wykonaniu niezbędnych badań dodatkowych rozpoznał ciążę to polecam stosować się do jego zaleceń. W razie uzasadnionych wątpliwości może Pani zasięgnąć porady innego specjalisty.