Brak okresu, ból brzucha i kręgosłupa oraz negatywny test ciążowy

Witam mam pewien problem od 8dni spoznia mi sie okres robilam test i wyszedl negatywny nie mam zadnych objaw ciazy boli mnie tylko brzuch i kregoslup tak jak przed okresem no i nie pojawia mi sie tez nawet sluz czy to moze byc ciaza?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Testy ciążowe nie mają 100 % skuteczności. Opóźnienie krwawienia może wynikać ze stresu, infekcji itp. Jeżeli krwawienie w najbliższym czasie nie wystąpi Proszę udać się do ginekologa.