37. dzien cyklu bez okresu a przyjmowanie luteiny

Miałam okres 27 kwietnia. Od 15 dnia cyklu (12 maj) lekarz kazał brać mi luteinę a jeszcze nie było owulacji.19 maja na usg nadal owulacji nie było. Lekarz mówił ze sie zaczyna.Cykle mam 30-33 dniowe.Staramy się o dziecko. 26 maja na usg inny lekarz nie widział śladów owulacji bo luteina mogła ją zahamować. W sobotę robiłam test i na pewno nie jestem w ciąży. Dziś jest 37 dzień cyklu a okresu nie mam.Kiedy i czy w ogóle dostanę okres? Czy luteina mogła tak mi zaburzyć gospodarkę hormonalną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Sądzę, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań, przede wszystkim hormonalnych.