4-dniowe opóźnienie okresu a przyjmowanie Bromergon na wyregulowanie cyklu

Witam! Od sierpnia biorę bromergon na wyregulowanie cyklu i z powodu podwyższonej prolaktyny. Do tej pory miesiączka była regularna (28-30 dni). A w tym miesiącu spoźnia się juz 4 dni. Dodam, że od ok 10 dni zmniejszyłam dawkę bromergonu z 1/2 tabl na 1/4 tabl - wg zalecenia lekarza. Zrobiłam 3 tesy ciążowe i wyszły negatywne. Proszę o poradę.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w razie jakichkolwiek wątpliwości powinna udać się Pani do lekarza prowadzącego celem weryfikacji poprawności leczenia. Pozdrawiam.