4-dniowe opóźnienie okresu podczas starań o dziecko

Witam staram się z mężem o dziecko okres mam co 28-29 dni ostatnio bardzo regularnie obecnie spóźnia mi się o 4 dni dziś robiłam test z porannego moczu i wyszedł negatywny mam początkowe objawy ciąży nie wiem co dalej robić proszę o pomoc

Witam. Sugeruję ilościowe oznaczenie poziomu betaHCG we krwi - jest to badanie o wiele bardziej dokładne i miarodajne od oznaczenia hormonu w próbce moczu.