4-dniowe opóźnienie okresu przy staraniach o dziecko

Witam. Mam dosc pilna sprawe. Mnianowicie od 4 dni spoznia mi sie okres, nie stresuje sie, nie cwicze. Cykle mam nieregularne, ale wystepuja one co 26-29 dni. Mam podwyzszona temp w pochwie 37,3 oraz temperatura ciala 37. Odczowam bole w podbrzuszu, kregoslupa. Oraz zylki na piersiach. Wszystko mnie denerwuje. O dziecko staramy sie juz od kilku miesiecy, niestety bezskutecznie. Bardzo prosze o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Kilka miesięcy tzn ile? Jeżeli nie doszło do zapłodnienia i ciąży w ciągu 12 miesięcy regularnego współżycia konieczne jest wykonanie odpowiednich badań oraz oczywiście wizyta u ginekologa.