Przyczyny podwyższonej temperatury a owulacja

dzien dobry mam pytanie co do podwyzszonej temperatury ktora mierze od 2 miesiecy zaowazylam ze do owulacji jest w granicach od 36.4 do 37 a po owulacji 0d 36.8 do 37.3 miezona pod pacha czy to normalne . jak mam 37 do 37,3 to czuje sie kolowata troche ogolnie po owulacji mam obolale piersi bola mnie czasem miesnie i kosci plecy .denerwuje sie taka podwyzszona temperatura.czym to jest spowodowane.

Renata GrzechociĹska

Podwyższenie temperatury ciała jest normą, odpowiada za to progesteron. Pozostałe objawy mogą być spowodowane zespołem przedmiesiączkowym.