Prawdopodobieństwo wzrostu temperatury w pochwie po owulacji

czy możliwy jest wzrost temperatury po owulacji i w polowie fazy lutealnj? Otóz, plodny śluz miałam ok 10 dc. A temperatra podwyzszyla sie dopiero 18 dc, z 36.4 do 36.7. Dziś (22dc) temperatura była mierzona z 45 minut wcześniej i jest wieksza, bo wynosi 36.8 mierzę w pochwie. ALe od poczatku cyklu wystepuje u mnie uczucie wilgoci, sluz bialy od ok 13 dc. cykl wywolany luteina bo okres ial byc 6.08, nei bylo wiec od 9 do 11 luteina 50 4x1. 13-19.08plamienie. petting 29,30.07. 18.08 bhcg <0.100

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu ustalenia terminu owulacji warto skorzystać z testów owulacyjnych, który są dostępne w aptece bez recepty. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.