Czy możliwe jest, by temperatura wzrosła kilka dni po owulacji?

Czy możlwie jest, by temeperatura wzrosła kilka dni po owulacji? Chciałabym wiedzieć, ponieważ ja miałam śluz biały, napierw ciagliwy, pozniej juz tylko lepki od 26.08. Ostatni okres był 13.08( wywolany luteina, bo krwawienie fizlogoiczne mialo byc 6 a nie bylo) ostatnie zblizenie było 29 i 30 lipca(petting, wkaldnaie palców) A temoeratura mi wzrosła dopiero 30 siernia i 31 sierpnia. Z 36.4 do 36.7.Piersi mam nabrzmiales od 6 sierpnia, pryszcze na twarzy od plam.z luteiny(sluz+krew). prosz o odp

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przy takich zaburzeniach cyklu trudno ocenić miarodajność pomiarów temperatury.