40-stopniowa gorączka u 2-miesięcznego dziecka

Mój 2 miesięczny synek trafił z 40 stopniową goraczką do szpitala. Lekarze zrobili badania osluchali i stwierdzili tylko zaczerwienione troszkę gardło. leżeliśmy 2 doby i wypuszczono nas do domu bo w szpitalu goraczka zniknęla po podaniu czopków od goraczki.W domu jednak synek pokasłuje ma zawalony nosek. Nie wiem jak mu pomóc . Lekarze nic u niego nie widza . Nie gorączkuje a pokasłuje i jest zapchany w nosku. Wpuszczam mu do noska ale nic nie wychodzi a zapchany nadal.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg oddechowych. Proszę jeszcze raz skonsultować się ze specjalistą pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz wdroży właściwe postępowanie.