Badanie w kierunku zakażenia wirusowego u dziecka

Badania w celu zdiagnozowania wirusa Mój 2 letni synek tydzień temu miał goraczkę 39,5 a po 20 godzinach pojawiła się wysypka. Goraczka trwala dwie doby, a wysypka nasiliła się w ciągu kolejnych dwóch dni po czym zaczęła znikać (nie swędziała, rzadnych innych objawów). Jestem w 11 t. c więc zrobiłam test na różyczkę, wyszło że jestem odporna. Jednak dziś zauważyłam u siebie identyczną wysypkę jak u synka, gorączkę i stan grypowy miałam dwa dni temu. Jakie badania mogę zrobić?Czy konieczny szpita

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego ciążę. po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.