41-dniowy cykl miesiączkowy
Witam. Mam 20 lat i miesiączkuje od 14 roku życia, mój średni cykl wynosi 41 dni (od 5 lat), a krwawienie trwa 2-3 dni (najkrótszy 35, najdłuższy 60 dni) Czy mam powód do obawy (lekarz stwierdził na podstawie badań, że poziom hormonów jest odpowiedni ( jedynie zwiększona ilość estrogenu), badania cytologiczne i usg wporządku)? Dodam, że miesiączki są bolesne, a ból piersi i obrzmienie rozpoczyna się w 30 dniu cyklu. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Witam. W jeśli ginekolog na podstawie bezpośredniego badania nie stwierdził żadnych nieprawidłowości nie ma Pai powodów do niepokoju.