Wydłużanie cykli miesiączkowych i plamienia śródcykliczne

Witam. Mam 18 lat, wizyta u ginekologa z wielu przyczyn, niezależnych ode mnie, nie wchodzi w grę, dlatego chciałabym zasięgnąć porady tutaj. Miesiączkuję od 5lat, zawsze były bardzo bolesne, a od prawie roku przestały być regularne (tzn. nigdy takie nie były, jednak zawsze było to max /- 2 dni różnicy -ok. 31dniowy) a teraz cykl coraz bardziej mi się wydłuża (najdłuższy 46dni). Kilka razy pojawiło się też plamienie. Jak może być przyczyna,co powinnam zrobić, jeśli wizyta lekarska odpada?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Nie mogę poradzić nic innego jak tylko wizytę u lekarza ginekologa.
z poważaniem
lek. Michał Kurek