Jaskra i wylew podspojówkowy

Mam jaskre pracuje na komputerze po 7 godzin dziennie. Wczoraj dostalam wylewu w prawym oku. Czy to moze byc od komputera. Dzien wczesniej mialam krwotok z lewej dziurki nosa. Mam 65 lat niestett,

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Polecam kontrolę ciśnienia tętniczego. Obecnie monitory komputerowe nie emitują promieniowania elektromagnetycznego więc raczej nie to jest przyczyną.
z poważaniem
Michał Kurek