Regularne stosowanie leku Afobam

bralam przez trzy lata regularnie afobam jedna tabletke rano 0,50 teraz biore na noc cescitil 10mg tydzien czasu czuje sie jak bym byla pod wplywem narkotykow zeby wyjsc na zakupy to musze wziasc przez dzien afobam ale 0,25 czy jest to ok ?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
W opisanej przez Panią sytuacji polecam kontakt z lekarzem rodzinnym.
z poważaniem
Michał Kurek