44 dzień cyklu, a okresu brak

Dzień dobry. Miałam taką sytuację: W lipcu uprawiałam z chłopakiem petting, możliwe że miał nasienie na rękach, jednak włożył swoje palce do mojej pochwy dopiero po ok. godzinie. Moje cykle trwają ok 33-35 dni, trzy miesiączki miałam, były takie jak zwykle, jednak martwi mnie, że teraz mija 44 dzień cyklu, a okresu nie mam dalej. Dodam, że zrobiłam 4 testy i wyszły negatywne. Stąd moje pytania: czy opóźnienie miesiączki może być spowodowane stresem, czy jednak mogę być w ciąży? Mam problemy z grzybicą, więc czy to może mieć jakiś wpływ na cykl? Jestem umówiona do ginekologa dopiero na poniedziałek, a chciałabym znać zdanie eksperta. Moje pytania mogą wydać się głupie, jednak bardzo się martwię. Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Po tylu wykonanych testach z wynikiem negatywnym można z całą pewnością stwierdzić, że nie jest Pani w ciąży.
Długość cyklu jest uzależniona od wielu czynników, m.in stresu, który jak widać cały czas Pani towarzyszy. Infekcja również ma znaczący wpływ.
Proszę spokojnie poczekać kilka dni, miesiączka na pewno się pojawi.

Pozdrawiam.