6-dniowe opóźnienie okresu, brak apetytu i podwyższona temperatura a ryzyko ciąży lub choroby

Witam, mam 21 lat od 6 dni nie mam miesiaczki, zawsze byla nie regularna ale nie az tyle. Nie bola mnie piersi i brzuch a zawsze nie moglam z bolu wytrzymac. Jest mi strasznie nie dobrze, nie moge jesc tak jak wczesniej, niby mam ochote ale jak juz mam zjesc to nie moge. mam odruchy wymiotne podwyższona temperature a dzis rano jak znowu musialam isc siusiu to zasłabłam. Uprawiam seks z narzeczonym bez zabezpieczen. Czy te objawy moga sygnalizowac ciaze czy chorobe? powinnam sie zbadac? Monika

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych, niedokrwistości czy też innych chorób.