6. tabletka antykoncepcyjna a miesiączka

Witam, w tym miesiacu a dokładnie 5 tabletek temu dzis bedę brać 6 tab. antykoncepcyjną mój okres nie ustąpił co normalnie w 5dniu nie ma po nim "śladu" czy to jest normalne? tebletki zaczełam stosować od 1dnia krwawienia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, póki co nie ma Powodu do niepokoju. Jeśli w najbliższym czasie krwawienie nie ustąpi proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam