7-letnie bezskuteczne starania o dziecko

witam jestem już przekonana ze nie będę mieć drugiego dziecka ponieważ 7 lat prubujemy z mezem drugie dziecko i nic jestem zdrowa na nic nie choruje mój maz tez jest zdrowy mamy corke 8letnia mój maz tez ma 2 corki jedna z pierwszego zwiasku 7 lat próbujemy na rozne sposoby i nic co może być nie tak brałam tabletki pregnancare before conception vitabiotics i nic nie pomagają na zwiększenie szans zajścia w ciaze przestalam je brac miesiąc temu proszę o kakretna odpowiedz jakie musze zrobic badania

Aleksander Ropielewski

Badania hormonalne, USG narządów rodnych, ewentualnie histerosalpingografię, badania przeciwciał fosolipidowych, badania ogólne krwii i moczu, kariotyp genetyczny. Nie ma sensu robic wszystkich na raz, a skontaktować się z ginekologiem, który pokieruje diagnostyką, aby była najbardziej celowa.